شانزدهمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور دکتر غلامعلی حداد عادل

  • یکشنبه, 18 مهر 1395
  • درج شده توسط  مدیر سایت
شانزدهمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت شانزدهمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

شانزدهمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، شنبه 15 آبان ماه جاری در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار خواهد شد.

به‌گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، آقای دکتر غلامعلی حدادعادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی سخنرانِ شانزدهمین جلسه‌ی گفتگوهای راهبردی است.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی، شخصیت­‌ها و نخبگان صدیق کشور، تجارب ارزشمندی را در فرآیند پیشبرد انقلاب و پیشرفت کشور و نیز رفع موانع و مشکلات فراملی، منطقه­‌ای و ملی کشور در نهادهای نظامی-امنیتی، قوای مجریه، مقننه و قضائیه و نهادهای مردمی و بخش خصوصی اسلامی کسب کرده‌اند. انتقال این تجربیات و دانش مسئولان پرسابقه و تأثیرگذار در روند پیشرفت انقلاب اسلامی و نیز مؤثر در نظام‌سازی جمهوری اسلامی ایران می­‌تواند چراغ راهی برای حرکت­‌های آینده کشور تلقی گردد. برای بهره‌­گیری از این تجارب ارزشمند، برگزاری نشست­‌های راهبردی در دستور کار  «مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» قرار گرفت تا ان شاء الله بتواند با وقوف بر مسائل کلان و چالش‌­های عمده، از فرصت‌ها، بهتر در جهت بهره‌­گیری در جهت تدوین سند الگو استفاده نماید. از علاقه مندان جهت شرکت در جلسه، با هماهنگی قبلی دعوت به عمل می آید.

زمان: شنبه 15 آبان ماه ساعت 15

محل برگزاری (تهران): خیابان جلال آل احمد، جنب دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، شماره 3، مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

قم (ویدئوکنفرانس): بلوار سمیه، بین کوی 38 و 40، دبیرخانه حوزوی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

تلفن جهت هماهنگی حضور: 02188014643 - 02537837420

- 3172 بازدید
ارزیابی این مطلب
(0 رای‌ها)
منتشرشده در موضوع نشست ها و همایش ها
- کد خبر: 656

با ما در تماس باشید

اخبار پربازدید

رخدادهای مهم

خبرنامه سایت

captcha 

حالت های رنگی